O nás

hory

NÁŠ PŘÍBĚH.

Všechno začalo v zimě 2019, s Honzou jsme jezdili často lyžovat nebo na skialpy, ať už v rámci ČR nebo zahraničí. Dá se říct, že přes týden jsme v Praze pracovali, abychom si mohli dovolit na víkend vyrazit lyžovat. Jsme nejlepší kamarádi, ale ani jeden z nás to nikdy neříká nahlas před tím druhým. :).

Když člověk miluje zimní sporty a tráví během zimy tolik času při sportu nebo prostě jen venku na procházce, potřebuje spoustu oblečení a vybavení, které není levnou záležitostí. Nemluvě o vysoce kvalitních značkových věcech, kde částky sahají minimálně do tisíců.

To bychom nebyli my, abychom nenašli cestu, jak si kvalitní vybavení pořídit za rozumnou cenu a zároveň ho zpřístupnit i ostatním lidem. Po zhruba 15 letech závodění na lyžích máme velmi přesnou představu o tom jak má kvalitní oblečení a vybavení vypadat. Vyzkoušeli jsme nesčetné množství značek i materiálů a dnes víme, na čem opravdu záleží.

Značky, které u nás najdete, kombinují vše, co jsem jako jezdec a hlavně jako milovník lyžování hledal. Výborný poměr kvality, funkčnosti a vzhledu. Dnes víme, že nechceme nabízet jen nejnovější kousky. Proč? Nejnovější nikdy neznamená nejlepší. Vybíráme kolekce podle střihu, funkčnosti a zaměřujeme se na detail – každý kus oblečení jsme sami otestovali a společně se rozhodli, že jej zařadíme do prodeje.

Toto je příběh, zakládající myšlenka a nápad dvou kamarádů. Kamarádů, kteří milují zimní sporty a chtějí nabídnout oblečení a vybavení od prémiových značek za dostupné ceny. V mnoha případech se navíc jedná o originální věci, které jinde v ČR nenajdete.

HONZA

Ahoj, jmenuji se Honza a vítám tě na Proski.cz. Společně s Jakubem jsme založili tento e-shop. Je mi 24 let a amatérsky se zimním sportům věnuji od 3 let. Začal jsem sjezdovým lyžováním a v posledních letech jsem přidal skialpinismus, který je na vzestupu a i nás s Kubou neuvěřitelně nadchl. Důvod, proč nakoupit u nás, je prostý. Zaměřujeme se na kvalitní značky s dlouholetou tradicí a veškeré námi nabízené zboží jsme přímo sami vyzkoušeli. Moc rád ti tedy pomůžu s výběrem.

JAKUB

Ahoj! Jsem Kuba a těší mě, že tě zajímá více informací o lidech, kteří stojí za tímto projektem. Je mi 27 let a od dětství jsem závodil na lyžích. Z toho je samozřejmě patrné proč mám tak rád zimu a zimní sporty. Mám za sebou pár úspěchů v rámci mistrovství ČR, kde se mi podařilo umístit na třetím místě v super obřím slalomu, A také jsem se dostal do nominace na mistrovství světa juniorů. Upřímně ale musím říci, že za poslední roky mě spíše chytl skialpinismus, který se stává i velkým trendem. Ten pocit, když člověk vystoupá na místa, kam by jinak neměl šanci dojít, je k nezaplacení. Tento e-shop je naším společným projektem a obrovskou radostí. A moc si s Honzou vážíme každého zákazníka. Vaším nákupem podpoříte projekt dvou kamarádů, kteří mají radost z toho co dělají!

x