O nás

Náš příběh

 

Všechno začalo v zimě 2019, s Honzou jsme jezdili často lyžovat nebo na skialpy, ať už v rámci ČR nebo zahraničí. Dá se říct, že přes týden jsme v Praze pracovali, abychom si mohli dovolit na víkend vyrazit lyžovat. Jsme nejlepší kamarádi, ale ani jeden to nikdy neříká nahlas před tím druhým. Haha. Když člověk miluje zimní sporty a tráví během zimy tolik času při sportu nebo jen prostě venku na procházce, tak potřebuje spoustu oblečení a vybavení, které není levná záležitost. Nemluvě o vysoce kvalitních značkových věcech, kde částky sahají do vyšších tisíců minimálně.

To bychom nebyli my, abychom nevymysleli cestu, jak si kvalitní vybavení pořídit za rozumnou cenu a zároveň ho poskytnout i ostatním lidem. Po zhruba 15 letech závodění na lyžích mám velmi přesnou představu o tom jak má kvalitní vybavení vypadat. Vyzkoušel jsem nesčetné množství značek, materiálů a dnes vím, na čem opravdu záleží. Značky, které u nás najdete kombinují vše, co jsem jako jezdec, jako člověk co miluje lyžování hledal. Výborný poměr kvality, funkčnosti a vzhledu. Dnes vím, že nechceme nabízet jen nejnovější vybavení. Proč? Nejnovější nikdy neznamenalo nejlepší. Vybíráme kolekce podle střihu, funkčnosti a zaměřujeme se na detail - každý kus oblečení jsme sami otestovali a společně se rozhodli, že jej zařadíme do prodeje.

Toto je příběh, zakládající myšlenka a nápad dvou kamarádů. Kamarádů, kteří milují zimní sporty a chtějí nabídnout dostupné ceny za věci, které v některých případech ani jinde nenajdete!

 

Kdo jsme?

 

Ahoj, jmenuji se Honza a vítám Tě na Proski.cz. Společně s Jakubem jsme založili tento e-shop. Je mi 24 let a amatérsky se zimním sportům, primárně tedy sjezdovému lyžování, věnuji od 3 let. V posledních letech jsem přidal skialpinismus, který jak zmiňuje i Kuba, je na vzestupu a i nás neuvěřitelně nadchl.
Důvod proč nakoupit u nás, je prostý - zaměřujeme se na kvalitní značky s dlouholetou tradicí a veškeré námi nabízené zboží jsme přímo sami vyzkoušeli. Takže ti rád pomůžu s výběrem. 

 

Ahoj! Jsem Kuba a těší mě, že si čteš taky trochu informací o lidech, kteří stojí za tímhle projektem. Je mi 27 let, od dětství jsem závodil na lyžích, z toho je samozřejmě patrné proč mám tak rád zimu a zimní sporty. Mám za sebou pár úspěchů v rámci mistrovství ČR, kde se mi podařilo umístit na třetím místě v super obřím slalomu nebo nominaci na mistrovství světa juniorů. Upřímně, ale musím říci, že za poslední roky mě spíše chytl skialpinismus, který se stal i velkým trendem posledních let. Ten pocit, když člověk vystoupá na místa, kam by standardně ani nedošel je k nezaplacení. Tenhle e-shop je s Honzou naším společným projektem a obrovskou radostí. Moc si vážíme každého zákazníka, který podporuje projekt dvou kamarádů, kteří mají radost z toho co dělají! Děkujeme :-)

 

Honza

Jakub

x