Značky

Phenix

Phenix je známá a velmi dobře zavedená značka z Japonska, která nabízí špičkové produkty pro všechny známé disciplíny alpského lyžování.

Nabídková paleta osloví jak profesionální sportovce tak i méně náročné uživatele. Společnost byla založena v roce 1953 panem Kazuo Tijima.

Phenix je synonymem pro oblečení nejvyšší kvality, které kombinuje poslední inovace s nejnovějšími technologiemi a zároveň vynikajícím designem.

Od roku 1993 je Phenix oficiálním a výhradním dodavatelem lyžařského oblečení pro norský národní tým alpského lyžování.

Tímto způsobem produkty Phenix testují a aktivně používají v nejnáročnějších podmínkách nejlepší světoví lyžaři, jako jsou Kjetil Andre Aamodt nebo Aksel Lund Svindal.

Široká škála produktů Phenix je určena nejen pro dospělé a mládež, ale také pro děti.

Výjmečné, precizní a brilantní designové zpracování - to jsou hlavní domény všech produktů Phenix.

 

Phenix

 

 

Sweet Protection

Firma Sweet Protection má své domovské sídlo v norském Trysilu. Byla založena v roce 2000 partičkou nadšených lyžařů, cyklistů a vodáků, kteří hledali nejlepší ochranné helmy a oblečení pro své četné sportovní aktivity.

Vyvíjíme sportovní vybavení, které rovněž používáme při všech našich aktivitách, a proto si stojíme za každým výrobkem, který vyrábíme. Naším posláním je vaše ochrana a bezpečnost.

Neexistuje pro nás žádný kompromis. Naše produkty vás bezpečně ochrání a tím zároveň inspirují k posunu vašich hranic během sportovních výkonů.

Sweet Protection spojuje nejnovější technologické inovace s nejlepšími řemeslnými dovednostmi, a tím vytváří nejbezpečnější a nejmodernější kolekci přileb, ochranných pomůcek a oděvů na trhu.

Sweet Protection se snaží inspirovat každého outdoorového nadšence - od profesionálních závodníků Světového poháru až po víkendové rekreační sportovce se svými rodinami a dětmi. Sweet Protection poskytuje jistotu, která vám nabízí možnost jít dále a lépe. Pokud nejste schopni s našimi produkty posunout své vlastní limity, neděláme naši práci dobře.

 

Sweet Protection

 

 

Snowlife

V roce 1973 pan Nando Pajarola, lyžařský závodník z Davosu, založil značku Snowlife s cílem vytvořit funkční a elegantní lyžařské oblečení pro všechny druhy zimních aktivit.

Jedna věc byla vždy jasná: výrobky Snowlife musí splňovat i ty nejvyšší nároky na kvalitu. Poslední kolekce oblečení Snowlife byla uvedena na trh v roce 2005. Krátce poté se firma rozhodla soustředit veškerou energii a úsilí na budoucí výrobu rukavic. To znamenalo zaměřit se především na funkčnost, kvalitu, design a inovace.

Mnoho věcí se změnilo od roku 1973 a to jak ve světě zimních sportů tak i ve světě módy. Poptávka po maximální kvalitě a funkčnosti však zůstává stejná a aktuální i dnes.

Hory jsou náš domov a zároveň naše vášeň. Každý den v našem hlavním stanu ve švýcarském Klostersu se věnujeme vývoji dokonalých rukavic, které vás udrží v teple a suchu při jakémkoliv rozmaru zimního počasí.

 

Snowlife

x